עבירת נהיגה בשכרות – הזיכוי אפשרי!


התקשרו לייעוץ ראשוני 052-2526277


הינשוף מטעה! תן למומחה מס 1 בישראל בנושא נהיגה בשכרות לסייע לך לחזור מהר לשגרת החיים!


נהיגה בשכרות


משרדנו מתמחה מזה 12 שנים בדיני התעבורה, ראש המשרד, עו”ד ערן בן עמי – מחבר הספר “בנתיב הבטוח” –המדריך לדיני תעבורה, מרצה בדיני תעבורה בלשכת עורכי הדין, עמותת “אור ירוק” ובפורומים של קציני בטיחות בתעבורה.

הוביל מהפכה בתחום דיני ה”נהיגה בשכרות” לאחר רכישת מכשיר הינשוף למדידת אלכוהול, מאחורינו אלפי תיקים של נסיון. זה עושה את ההבדל.שתי דרכים שמובילות לזיכוי של נהג מעבירת הנהיגה בשכרות.

נהיגה בשכרות lp | ינשוף זיכוי טכני: הכוונה היא למצב שבו השוטרים התרשלו כל כך במילוי הטפסים ובשמירה על החומר שאין בסיס להגשת כתב אישום. לדוגמא: איבדו את הפלט שיצא מהינשוף. לא קשה להבין שהסיכוי שזה יקרה לא גבוהה.


נהיגה בשכרות lp | ינשוף זיכוי מהותי: למעשה זוהי הדרך העיקרית.להציג בפני בית המשפט הוכחות לכך שהינשוף מזייף, וזאת באמצעות שימוש במומחה שבדק את ה”ינשוף” ולכן יכול להעיד כי המכשיר אינו תקין ולכן התוצאה אינה נכונה ואתם זכאים.

כך עובדת מערכת המשפט וכך מורה החוק. כדי להוכיח דבר שבמומחיות צריכים עד מומחה שיעד עליו לאחר שבדק אותו.


בבדיקות שערכנו התגלה שישנם חומרים שאינם אלכוהול, המזוהים על ידי המכשיר כאלכוהול. העובדה הזו מובילה לכך שהתוצאה שמראה הינשוף גבוהה בהרבה מהתוצאה שהייתה צריכה להופיע.

המשמעות היא שישנם חומרים המצויים בגופנו באופן טבעי ואשר מקפיצים את התוצאה (לדוגמא: כתוצאה מפרוק של חלבונים ושומנים, חולי סכרת, שפעת ועוד..) או מצויים בגופנו בשל מאכלים או שתיה ששתינו (מנטול- חומר המצוי בסוכריות, חרדל, מצים טבעיים).

כיוון שהבדיקה שערכנו היא ייחודית מסוגה ולא מסתמכת על תאוריות, למשרדנו קיימות ההוכחות לכך שה”ינשוף” אינו תקין באופן שעלולות להיות סטיות של עשרות אחוזים.

צרו קשר לבירור מיידי!


עו”ד ערן בן עמי בראיון בנושא הינשוףצרו קשר או התקשרו לייעוץ ראשוני 0522526277


צרו קשר