שללו לך את הרישיון ואתה זקוק לעזרה?

התקשר לייעוץ ראשוני 0522526277


תנו לנו לעזור לכם לקבל את הרישיון בחזרה ולחזור לשגרה במהרה!משרדנו מתמחה מזה 12 שנים בדיני התעבורה, ראש המשרד, עו"ד ערן בן עמי - מחבר הספר "בנתיב הבטוח" –המדריך לדיני תעבורה, מרצה בדיני תעבורה בלשכת עורכי הדין, עמותת "אור ירוק" ובפורומים של קציני בטיחות, הוביל מהפכה בתחום דיני ה"נהיגה בשכרות" לאחר רכישת מכשיר הינשוף למדידת אלכוהול, מאחורינו אלפי תיקים של נסיון. זה עושה את ההבדל.


באילו מקרים של שלילה אנו מטפלים?

פסילה מנהלית ל30 או 60 יום- נגיש בקשה דחופה לבטל לך את הפסילה המנהלית. התקשר לייעוץ ראשוני בהתם למקרה שלך.

כתבי אישום בעבירות תעבורה- ייצוג בבתי משפט זוהי מקצועיות מיוחדת שאנו שולטים בה, זה מה שאנו עושים מדי יום בצורה המקצועית ביותר.

מכון רפואי לבטיחות בדרכים- ערעורים מנהליים על החלטות הוועדה, עררים לתל השומר, ייצוג מול המכון. נסיון רב בעבודה מול משרד הרישוי, המכון הרפואי- וועדות ערר בתל השומר, ובית משפט מנהלי.

צרו קשר לייעוץ ראשוניבכל מקרה שמגיע אלינו ישנן נסיבות שונות. מאחורי כל סיפור מקרה ישנו סיפור חיים שלעיתים מתוכו נמצא הפתרון לבעיה שלכם, אנו נדע להתאים לכם את הטיפול המשפטי שאתם זקוקים לו. אחרי שטיפלנו באלפי תיקים אנו מבינים שאין מנוס מלבד להציע לכם להתקשר ולתאר לנו את הבעיה- אנו נדע לתת לכם את הפתרון. במידת הצורך נתאם לכם פגישה דחופה שתתן לכם מענה מיידי לבעיה.צרו קשר או התקשרו לייעוץ ראשוני 0522526277